Етапи ремонту квартири

Етапи ремонту квартири

Почавши ремонт квартири у Дніпрі, Ви напевно замислюєтеся про те, з чого почати Ваш ремонт?

Щоб грамотно спланувати хід робіт, нам необхідно виділити основні етапи ремонту квартири.

➲ Після відвідування приміщення, що ремонтується, і зробивши всі необхідні виміри, або ж отримавши план квартири або офісу, складається кошторис. Упорядкування кошторису одна із головних етапів ремонту. Адже саме кошторис показує, скільки необхідно витратити фінансів на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт.

➲ Після складання кошторису підписується договір між двома сторонами, а саме Замовником та Підрядником. У цьому документі чітко вказуються права та обов’язки сторін. Підписаний договір є юридичним документом і однаково захищає обидві сторони.

➲ Визначившись з Вашими можливостями та побажаннями, розпочинаємо наступний етап – демонтажні роботи. Якщо ж Ви вирішили провести перепланування квартири, або ж старі стіни та оздоблення прийшли в непридатність, то в даному випадку потрібне проведення демонтажних робіт.

➲ Організаційні питання (закупівля матеріалів). Ви можете самі закупити будівельні матеріали, але найкраще доручити це фахівцю.

➲ Електромонтажні роботи. Якщо Ви затеяли робити капітальний ремонт квартири, то до цього виду робіт треба поставитися дуже серйозно. Найчастіше у будинках старої будови електропроводка робилася не за європейськими стандартами. Тому потрібна повна заміна старої проводки на нову.

➲ Наступний етап передбачає проведення таких видів робіт, як монтажні роботи (монтаж вікон, міжкімнатних перегородок, підвісних стель), а також стяжка підлоги, штукатурка стін.

➲ Сантехнічні роботи. Сантехніка грає також важливу роль. Купивши якісну сантехніку та доручивши роботи висококваліфікованому фахівцю, Ви надовго забудете про труднощі у побуті.

➲ Фінішне оздоблення. Тут панує Ваша фантазія. Декоративне фарбування, нанесення декоративних покриттів на стіну або просто оформити приміщення в класичному стилі.

➲ Зробивши все за Вашими побажаннями, можна вважати, що ремонт вдався. Але це ще не все! Останній етап робіт – це АКТ ПРИЙМАННЯ-ЗДАЧУ робіт. У цьому документі зазначається, що весь обсяг робіт, згідно з підписаним договором, виконаний належним чином і, що сторони не мають претензій один до одного.

Тепер, виконуючи ремонт квартир у Дніпрі, Ви маєте повне уявлення про етапи ремонту квартири. Але не варто забувати, що це лише основні етапи і, що в кожному з них є проміжні етапи, які також потребують особливої ​​уваги та грамотного підходу.

Залишити відповідь