Оздоблення квартир

Наша компанія виконує комплексні роботи по обробці квартир. За довгі роки роботи нам вдалося не тільки сформувати штат професійних майстрів і менеджерів, а й оснастити команду всіма необхідними інструментами та обладнанням.

Оздоблення квартири в новобудові – складний багатогранний процес, який включає в себе кілька етапів:

  • Демонтаж. Якщо мова йде про квартиру в новобудові, то цей етап не виконується, так як в квартирі немає нічого, що могло б перешкодити основній роботі. В процесі демонтажу в першу чергу знімаються підлогові покриття, шпалери, замінюються вікна і підвіконня. Це необхідно для того, щоб в процесі ремонту в приміщенні не було протягів, пилу і вологи.
  • Стяжка підстави бетонної підлоги. Часто цього не уникнути, так як перепади рівня підстави можуть досягати 3-8 см. Стяжка виконується за допомогою спеціальної суміші – пескобетону. Його необхідно виконувати відразу після демонтажу, так як для повного застигання нової основи може знадобитися від 1 до 2-3 тижнів.
  • Монтаж комунікацій. Сюди входять труби системи опалення, каналізації та водопостачання, а також вся система проводки. Всі роботи виконуються відповідно до вимог безпеки, ефективності та зручності.
  • Чорнова обробка, яка включає в себе штукатурні, фарбувальні та інші роботи. Основне завдання цього етапу – вирівнювання абсолютно всіх поверхонь в квартирі. Для досягнення максимальної точності майстер використовую сучасні лазерні нівеліри.
  • Оздоблення є завершальним етапом оздоблювальних робіт. Проводиться установка міжкімнатних дверей, обклеювання шпалер, підлогового покриття.

Важливо довірити роботу професійній команді, так як в противному випадку доведеться зайнятися обробкою заново.

Ціна обробки квартир складається з вартості матеріалів і роботи майстрів. Компанія працює за принципом прозорої цінової політики, щоб клієнт завжди знав, за що платить кожну гривню.

Точна сума називається тільки після створення кошторисної документації, кожна позиція якої повинна бути затверджена замовником. При необхідності використовуються більш доступні матеріали, завдяки чому кінцева вартість проекту знижується на 20-30%. Ми підлаштовуємося під фінансові можливості замовника, щоб він міг отримати оновлену квартиру без шкоди якості.

Залежно від складності проекту, обсягу робіт і типу використовуваних матеріалів, обробка може бути завершена в термін від 1 до 3 місяців. Однак, підписуючи договір, ви вже точно знаєте, коли можна заселитися в затишну квартиру з ремонтом.