Ремонт квартир у новобудові

 

Сьогодні величезна кількість квартир в нових житлових комплексах здається без обробки, тому необхідно проводити ремонт квартири в новобудові. Купівля квартири з чорновою обробкою – хороший спосіб заощадити, так як більшість новоселів перед переїздом прагнуть відремонтувати квартиру з нуля в новобудові, враховуючи власні переваги і особливості майбутнього інтер’єру.

Часто квартири в нових будинках здаються в такому стані:

  • у кімнатах встановлені недорогі склопакети і двері, які не володіють особливим функціоналом і міцністю;
  • відсутня обробка на стінах;
  • деякі договори не передбачають наявність міжкімнатних перегородок (планування кімнат власник здійснює на свій розсуд);
  • основа підлоги без стяжки;
  • електрика подається тільки на розподільну коробку, в квартирі відсутня проводка;
  • відсутня обробка стель;
  • водостояки заводяться в квартиру і підключаються до лічильників;
  • Вихід каналізаційного стояка підключений до розетки і чекає підключення.

Перед початком ремонту в новобудові власник повинен визначитися з проектом кімнат. Якщо розділи вже є, частина з них можна видалити або перемістити, попередньо отримавши відповідний дозвіл. При відсутності перегородок фахівці компанії враховують рекомендації, зазначені в дизайн-проекті ремонту квартир в новобудові.

Коли планувальний проект затверджений, власник визначає розташування великих меблів, сантехніки, електроприладів, що необхідно для комунікаційних систем і установки розеток.

Коли роботи з міжкімнатними перегородками завершені, електричні кабелі прокладаються із застосуванням захисної гофри або без неї. При необхідності проводиться звукоізоляція стін, стелі та підлоги.

Далі слід розводка води. У перегородках (якщо дозволяє товщина) труби прокладаються в каналах. У ванній кімнаті, де труб і комплектуючих найбільше, їх закривають коробом з гіпсокартону, який потім покривають обробкою.

Там, де планується облицювання плиткою, шпалерами або фарбою, необхідно ідеально вирівняти стіни. Майстри компанії використовують для цієї мети готові якісні суміші на основі гіпсу або цементу. Обов’язково потрібно прогрунтувати оштукатурені поверхні. Цей етап необхідний для гарного зчеплення фінішного шару з основою. Ремонт квартири в новобудовах вимагає дотримання всіх технологій.