Косметичний ремонт

Косметичний ремонт квартир передбачає заміну фінішних покриттів стін, стелі та підлоги, без необхідності вносити будь-які зміни в конструктивні елементи або інженерні системи житлового приміщення. Такий вид ремонту дозволяє не тільки оновити інтер’єр квартири, але і змінити загальний стиль оформлення, за короткий проміжок часу.

Коли потрібен косметичний ремонт?

Косметичний ремонт квартири – ідеальне рішення, якщо в кімнатах вітальні немає серйозних дефектів, і вони підходять для проживання. Це відмінний спосіб освіжити оздоблення квартири, зробити її більш затишною і комфортною, швидко оновити інтер’єр, за порівняно невеликі гроші.

Серед основних ознак необхідності косметичного ремонту квартири слід виділити наступні:

  • Оновлення інтер’єру приміщення через втрату його актуальності або пошкодження в результаті прориву водопроводу або незначного загоряння проводки.
  • Зміна орендаря або власника.
  • Підвищення вартості житла перед продажем.

Цей вид ремонту не вимагає підготовки поверхонь – робота виконується тільки з оздоблювальними матеріалами. Це найбільш підходящий варіант для власників квартир, які дещо обмежені фінансово, але хочуть освіжити інтер’єр і зробити швидкий ремонт.

Коли пошарпаний паркет на кухні або застарілі шпалери у вітальні псують настрій, це вірна ознака того, що пора робити косметичний ремонт. Легке оновлення інтер’єру додасть елегантності інтер’єру, а естетичний вигляд відремонтованих номерів викличе посмішку.

Головна особливість такого оновлення інтер’єру полягає в тому, що немає необхідності починати капітальну перепланування, руйнувати стіни, міняти проводку і сантехніку. Адже стандартний косметичний ремонт передбачає проведення таких робіт, як:

  1. Видалення старих покриттів;
  2. Реставрація підлоги, міжкімнатних дверей та вікон, монтаж лиштв, плінтусів, порогів;
  3. Заміна вийшли з ладу зовнішніх елементів живлення;
  4. Монтаж стель;
  5. Виконання шпаклівки, грунтовки, а також малярних робіт;
  6. Поклейка шпалер.

Наведений вище перелік заходів є орієнтовним і в кожному конкретному випадку може бути розширений або скорочений, за бажанням замовника.